STUDIUM HUMAN DESIGN DLA COACHÓW

background
STUDIUM HUMAN DESIGN DLA COACHÓW
PROGRAM DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH WYKSZTAŁCENIE COACHINGOWE

To unikalny program dotyczący systemu Human Design dla coachów, pragnących wykorzystywać tę wiedzę aby wspierać swoją praktykę coachingową. System HD daje dostęp do wielu informacji dotyczących unikalnego stylu podejmowania decyzji i działania nas jako profesjonalistów, jak i naszych klientów.
Świadomość własnego designu – niepowtarzalnego projektu naszej emocjonalności, intelektu i fizyczności może wspierać nas w rozwijaniu naszego potencjału jako coachów. Możemy zyskać jasność naszej naturalnej siły i talentów – i dzięki temu pracować z łatwością, dbając o nasz dobrostan i efektywność.
Możemy również wspierać naszych klientów w odkrywaniu ich potencjału HD i szukać indywidualnych ścieżek by rozwijać naturalne zasoby – tam gdzie jest największa szansa na sukces.

O Human Design:

Human Design to nauka o przepływie wewnętrznej energii i ludzkich potencjałach.

To system wspierający poznanie i zrozumienie jak funkcjonujemy na poziomie świadomym i nieświadomym. To system, dzięki któremu można mieć wgląd w psychologię każdego człowieka, łącznie ze strategią i technikami podejmowania decyzji, wchodzenia w relacje, naturalnymi talentami, a nawet takimi szczegółami jak sposób odżywiania czy otoczenie, które będzie wspierające dla każdego.

Human Design łączy w spójny system zasoby:

-astrologii  – nauki o wpływie planet i ciał niebieskich na człowieka;

-żydowskiej kabały – duchowo-mistyczno-filozoficznej nauki o naturze człowieka;

-systemu czakr – dotyczącemu energetycznych centrów w ciele;

-chińskiego I Chingu –  wielkiej księgi przemian, opierającej się na 64 heksagramach;

-nowoczesnej nauki opierającej się na fizyce kwantowej oraz kodzie genetycznym.

UCZESTNICY

Udział w tym programie będzie wartościowy dla doświadczonych coachów oraz coachów początkujących, niemniej będących absolwentami kursów coachingowych (min. 60 godz. szkolenia) lub studiów podyplomowych z coachingu.

Wymagane ukończenie szkolenia coachingowego min. 60 godzin, lub certyfikacja ICF/ Izby Coachingu – to warunek konieczny aby dołączyć do programu. Jeśli nie masz wykształcenia coachingowego, nie możesz uczestniczyć w programie Studium. W przypadku ukończenia szkoły terapeutycznej – prosimy o bezpośredni kontakt, będziemy indywidualnie ustalać możliwość dołączenia do studium.

STUDIUM HD DLA COACHÓW obejmuje 3 stopnie certyfikacji w drodze do Master Coacha Human Design.

 1. Poziom Esencja Human Design.
  Pracujesz na własnym profilu HD by zrozumieć podstawowy aspekty i umieć wykorzystywać je we wspieraniu klientów w zakresie:
  – autorytetu wewnętrznego
  –  sposobu podejmowania  decyzji
  – podejmowania wyborów
  – efektywnego dla siebie podejmowania działań

2. Poziom Profesjonalny Coach HD

Pozwala biegle stosować HD w prowadzeniu klientów do większej świadomości również w :
– obszarach różnych typów relacji
– świadomości konfiguracji własnego potencjału świadomego i nieświadomego
– twój unikalny charakter, siła życiowa i osobowość
– sposób w jaki warunkuje cię zewnętrzny świat
– emocjonalnego przetwarzania i reagowania na świat
– zakresie wpływu na świat ze wewnętrzny i jego wpływu na klienta
– prowadzić sesje HD z klientami

3. Poziom  Master Coach HD

Tytuł Master Coach HD jest wyróżnikiem na rynku świadczącym o doświadczeniu w praktycznym zastosowaniu wiedzy HD w sesjach coachingowych lub terapeutycznych. Pozwoli Ci bardziej rozumieć klienta i jego świat w szerszym aspekcie jego rozwoju świadomości, jego darów/talentów i jego cienia. Wyposaża w kolejne zaawansowane techniki czytania i prowadzenia klienta do głębszej świadomości duszy, celu w życiu. Pozwala odnaleźć własne strategie marketingowe działania jako coach zgodnie z potencjałem HD.

Zajęcia prowadzi Beata Wasiluk wraz z Iwoną Kubiak i Kają Kozłowska

Zaproszenie od Beaty: „Witaj! nazywam się Beata Wasiluk i zapraszam Cię do podróży w świecie Human Design, narzędzia, które pozwala odkrywać klucze do siebie i lepiej zrozumieć relacje z innymi ludźmi. 

Moja pasja do Human Design zaczęła się w 2010 roku, gdy ukończyłam 3 stopnie szkolenia Human Design u nauczyciela Chetan’a Parkyn,  IV stopień ukończyłam w 2012r. Podążając za tą pasją w kwietniu 2011 roku organizowałam w Warszawie wykłady i warsztaty Chetan’a wraz Carolą Eastwood. Human Design jest otwartym systemem, dlatego uczyłam się u innych nauczycieli takich jak Karen Curry Parker, Zeno, Richard Rudd, inspirując się i eksplorując jak wyraża się mój własny klucz do przekazywana wiedzy o tym systemie. Według klasyfikacji Human Design można mnie określić jako Manifestującego Generatora o profilu 6/3. Human Design wykorzystuję w mojej pracy indywidualnej z klientami oraz jako jedno z narzędzi rozwojowych w prowadzonych przeze mnie grupowych warsztatach i kręgach kobiet.

Natomiast pasja do coachingu została mi zaszczepiona w 2000 roku w London School of Coaching, jako część mojego profesjonalnego szkolenia gdy pracowałam na stanowisku Human Capital Manager w PwC. Dodatkowo w 2011 roku ukończyłam szkolenia z Zen coachingu wzmocniona o nowe narzędzia i jakości bycia jako Zen Coach. Moje doświadczenia zawodowe obejmują również prowadzenie własnego biznesu jak i pracę warsztatową w szkołach z nauczycielami. Prywatnie nieustannie rozwijam się w roli żony i matki 3 dzieci (wiek 21, 18 i 16 lat).”

 • Proces / Obecność / Świadomość / Rozwój – wierzymy, ze natura człowieka jest dynamiczna i zmienna. HD nie jest diagnozą, ale narzędziem wspierającym w podążaniu za szerszym widzeniem człowieka w kontekście jego talentów, punktów rozwojowych, celu duszy.
 • Kadra składa się z osób posiadających doświadczenie w pracy jako coach, terapeuta, nauczyciel, mentor – minimum 12 lat.
 • Kurs jest dedykowany profesjonalistom, osobom rozwijającym własną świadomość i mających doświadczenie we wspieraniu innych.
 • HD nie jest tylko wiedzą lub narzędziem – ma służyć pogłębianiu świadomości i najlepszemu rozwojowi Ciebie i Twoich klientów.
 • Kończąc każdy poziom Studium otrzymasz certyfikat.
Terminy pierwszej edycji w 2023 roku: 1 poziom: 24-26.04. 2023 (pon -śr.) 2 poziom: 22-24.05.2023 (pon-śr) 29-31.05.2023 (pon-śr) 3 poziom:18-21.09.2023 (pon-czw.)
Cena: Przy jednorazowej wpłacie: 10 000 pln. ( 1800 pln taniej!). 1 moduł 2900 pln; 2 moduł 5400 pln; 3 moduł 3500 pln. Wszystkie ceny zawierają VAT.

Miejsce: spotkania on-line na platformie ZOOM.

Kto prowadzi: Beata Wasiluk, Iwona Kubiak, Kaja Kozłowska

Zapisy i informacje: 

centrum@centrumcoachingu.com

 

Obejmuje 3 poziomy, razem 13 dni (91godzin szkolenia plus praktyka = 100 godzin kursu).
Program Studium Human Design dla Coachów.

Poziom 1 (3 dni) – Esencja Human Design (21 h)

 • Czym jest Human Design System?
 • Wprowadzenie do podstawowych elementów Human Design
 • Funkcja 9 Centrów energetycznych: Zdefiniowane/Niezdefiniowane, moc warunkowania
 • Studium 5 rodzajów Typów Human Design: Manifestor, Generator, Manifestujący Generator, Projector, Reflector
 • Wprowadzenie do 12 Profilów
 • Wprowadzenie do klasyfikacji 6 sposobów podejmowania decyzji w zależności od własnego „Autorytetu”
 • Jak zrozumienie Typu HD i sposobu podejmowania decyzji pomaga ludziom w codziennym życiu, w relacjach, w zachowaniu zdrowia, w rodzicielstwie
 • Jak pomóc Twoim współpracownikom, klientom, członkom rodziny podejmować decyzje zgodnie z ich „Autorytetem”
 • Jak zastosowanie wiedzy o Profilach przekłada na się na pracę w zespole, zarządzanie zespołem, relacje z innymi, rodzicielstwo i zrozumienie siebie w interakcji z innymi.

Poziom 2 (6 dni) Profesjonalny Coach HD (42 h)

 • Integracja Centrów energetycznych, Typów, Autorytetów, i Profili
 • Wprowadzenie do Obwodów HD
 • Obwody i grupy obwodów w HD
 • Przedstawienie 36 Kanałów w HD
 • Jednolity, podzielony, potrójnie podzielony Graf HD. Jakie ma to znaczenie na sposób i szybkość podejmowania decyzji, perspektywę oraz jak praktycznie to wykorzystywać
 • Wpływ Obwodów i Kanałów na relacje i życiowe wybory
 • Wykorzystanie HD we wspieraniu innych w przeżywaniu życia zgodnie z ich HD
 • Wprowadzenie do 64 Bram/Kluczy w Grafie HD (Life Chart)
 • Wprowadzenie do Linii Hexagramów/Bram w HD oraz ich znaczenie
 • Podstawy Relacji według Human Design
 • Połączenie wszystkich elementów w HD Life Chart

Poziom 3 (4 dni) Master Coach HD (37 h)

 • Praktyczne podsumowanie wszystkich informacji dot. Human Design
 • Planety w Human Design i jak wpływają na poszczególne Bramy
 • Wprowadzenie do Motywu Przewodniego Inkarnacji dla każdego Grafu HD
 • Indywidualne sesje z klientami- jak się przygotować, jak je poprowadzić
 • Praktyka prowadzenia indywidualnych sesji HD