STUDIA PODYPLOMOWE LIFE COACHING

background

Life Coaching Start Up ACSTH w Collegium Civitas

Life Coaching Start Up to program studiów podyplomowych z zakresu Life Coachingu w Collegium Civitas Warszawa.
Absolwenci będą mieli możliwość intensywnego rozwoju osobistego, rozwinięcia kompetencji coachingowych oraz zostaną wyposażeni w profesjonalne narzędzia do wspierania ludzi w najważniejszych obszarach ich życia: rodziny, związków, zdrowia, równowagi życiowej.
Program obejmuje dwa semestry, język wykładowy polski, liczba godzin akademickich 160, w czasie 10 weekendowych spotkań stacjonarnie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Szczegółowy program i zapisy na: https://www.civitas.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/life-coaching-start-up-podyplomowe

WERSJA ROZSZERZONA ACSTH
Jest możliwość rozszerzenia programu studiów dla osób, które chcą przystąpić do certyfikacji coachingowej ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH). W wersji rozszerzonej, dodatkowo płatnej zostaniesz przygotowany do egzaminu na certyfikowanego coacha ICF na ścieżce ACSTH.

International Coaching Federation (ICF) jest największą międzynarodową organizacją zrzeszającą coachów i przyznająca certyfikacje. Do certyfikacji coacha przystępuje się samodzielnie po ukończeniu studiów. Jednym z warunków jest ukończenie programu szkoleniowego i dyplom akredytowanego kursu, który oferuje partner tego kierunku – Centrum Life Coaching Polska – spełnia taki warunek.
Aby zapoznać się z warunkami certyfikacji oraz czym różnią się poszczególne ścieżki, warto zajrzeć na stronę ICF https://coachingfederation.org/credentials-and-standards/credentials-paths

Słuchacze korzystający z rozszerzenia dostaną dwa dyplomy:

– ukończenia studiów Collegium Civitas
– oraz ukończenia kursu ACSTH (program Life Coaching Start Up Power of Coaching (121,5 h zaakceptowanego szkolenia), na podstawie którego mogą rozpocząć proces certyfikacji coacha w ICF.

Wersja rozszerzona obejmuje:
4 dodatkowe spotkania online, 7 godzin mentoringu grupowego (do akredytacji potrzebne jest 10 godzin), dodatkowe materiały, a także 13,5 godzin samodzielnej praktyki coachingowej z innymi uczestnikami oraz z klientem zewnętrznym;

Cena rozszerzenia: 3000 zł (razem z VAT) płatna w Centrum Life Coaching Polska,                                                                  kontakt: centrum@centrumcoachingu.com

Life Coaching Start Up w Collegium Civitas

to program który prowadzimy od 2010 roku. Dedykowany osobom, które przygotowują się do profesjonalnej roli life coacha i chcą rozwijać specjalistyczne umiejętności. Celem studiów jest rozwinięcie kompetencji i przekazanie metodologii pracy coacha. Szczegółowy program obejmujący 10 weekendowych zjazdów i zapisy na: https://www.civitas.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/life-coaching-podyplomowe

Absolwent studiów otrzymuje dyplom ukończenia studiów podyplomowych Collegium Civitas (bez rozszerzenia ACSTH).

Akademia Profesjonalnego Coacha
Uniwersytet WSB Merito w Chorzowie

Akademia Profesjonalnego Coacha to program studiów podyplomowych z zakresu Coachingu na Uniwersytecie WSB Merito w Chorzowie w wersji online.
Program studiów uczy zasad, kompetencji i narzędzi coacha. Stwarza warunki do praktyki, ćwiczeń, feedbacku i własnego rozwoju. Jest to intensywny i zintegrowany do ośmiu treningów program zakończony superwizją.

Studia skierowane są do osób mających potrzebę wspierania innych w rozwoju: trenerów, doradców, lekarzy, nauczycieli, rodziców. A także do tych, którzy prowadzą innych przez zmiany: menedżerów chcących skutecznie motywować i stwarzać nowe możliwości dla swoich pracowników; trenerów wewnętrznych chcących podnieść jakość swojej pracy indywidualnej i grupowej; doradców napotykających w swojej pracy bariery związane z oporem wobec zmian oraz dla wszystkich, którzy praktykują zawód coacha lub planują zastać profesjonalnym coachem.

Zajęcia odbywają się online, są prowadzone w języku polskim, obejmują 8 weekendowych spotkań. Program i zapisy na: https://www.merito.pl/chorzow/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe/kierunki/akademia-profesjonalnego-coacha

WERSJA ROZSZERZONA ACSTH

Jest możliwość rozszerzenia programu dla osób, które chcą przystąpić do akredytacji ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH). W wersji rozszerzonej, dodatkowo płatnej zostaniesz przygotowany do egzaminu na certyfikowanego coacha ICF na ścieżce ACSTH.

International Coaching Federation (ICF) jest największą międzynarodową organizacją zrzeszającą coachów i przyznająca certyfikacje. Do akredytacji przystępuje się samodzielnie po ukończeniu studiów. Jednym z warunków jest dyplom akredytowanego kursu, który oferuje partner tego kierunku – Centrum Life Coaching Polska.
Aby zapoznać się z warunkami certyfikacji oraz czym różnią się poszczególne ścieżki, warto zajrzeć na stronę ICF https://coachingfederation.org/credentials-and-standards/credentials-paths

Słuchacze korzystający z rozszerzenia dostaną dwa dyplomy:
– ukończenia studiów Uniwersytetu WSB Merito
– oraz ukończenia kursu ACSTH (program Life Coaching Start Up.Power of Coaching 65 h), na podstawie którego mogą kontynuować proces certyfikacji w ICF.
Wersja rozszerzona obejmuje:
2 dodatkowe spotkania online, dodatkowe materiały, 7 godzin mentoringu grupowego (do akredytacji potrzebne jest 10 godzin), a także 13,5 godzin samodzielnej praktyki coachingowej z innymi uczestnikami oraz z klientem zewnętrznym;

Cena rozszerzenia: 1353 zł (razem z VAT) płatna w Centrum Life Coaching Polska,                                                                  kontakt: centrum@centrumcoachingu.com

Nasze doświadczenie w prowadzeniu Studiów Podyplomowych
Collegium Civitas, Uniwersytet WSB Merito

Od 2010 roku prowadzimy studia podyplomowe w Collegium Civitas w Warszawie i Uniwersytet WSB Merito w Chorzowie. Wiemy jak tworzyć program by dawał dostęp do wiedzy, praktyki i rozwoju. Nasi studenci cenią sobie doświadczenie wykładowców, bezpośredni kontakt i zmianę osobistą jaka wydarza się w czasie studiowania. Mówią:

„Podobało mi się wszystko, z każdych zajęć wyniosłam niesamowicie dużą wartość dla siebie. Po każdych czułam się silniejsza. Przyszłam z potrzebą zmiany, rozwoju i to się zadziało. Nic bym nie zmieniła.”

„Wspaniali ludzie, fantastyczni wykładowcy, z których wiedzy i doświadczenia mogliśmy czerpać, fantastyczna grupa – nigdy w życiu nie dostałam tyle wsparcia co tu.”

To studia inne niż wszystkie, a udział w nich potrafi zmienić życie.