REKOMENDACJE POWER OF COACHING

„Program Power od coaching – jest w moim odczuciu szkoleniem treningowym a przez to bardzo praktycznym, dającym konkretne umiejętności i narzędzia coachingowe. Wiedza wykładowa ograniczona jest do minimum, co daje czas na liczne symulacje i ćwiczenia, w których wielokrotnie miałam okazję być zarówno klientem jak i coachem. Ukończyłam ten program z poczuciem pewności, że jestem w pełni przygotowana do egzaminu zgodnego z wymogami ICF. Dzięki prowadzącym doskonale wiedziałam, co jest moją mocną stroną a nad czym ewentualnie muszę pracować. Ucieszył mnie fakt, że opinia ta była spójna z oceną komisji egzaminacyjnej. Obecnie z dużym powodzeniem wykorzystuję w mojej pracy coacha podejście oraz narzędzia zdobyte podczas szkolenia „Power of Coaching”. Gorąco polecam!”

Joanna Sajko – Stańczyk
Coach ACC ICF www.saycoach.pl

 
„POLECAM WSZYSTKIM uczestnictwo w zajęciach warsztatowych Power of Coaching.

Przyznam, że dokładnie wiedziałam kto prowadzi warsztat i nie miałam wątpliwości, że z Iwoną Kubiak i Kają Kozłowską w roli trenerów, ten program będzie na odpowiednim poziomie. Nie zawiodłam się.

Jeśli ktoś chce porządnie przygotować się do akredytacji, dostając porządną dawkę intensywnej praktyki coachingowej, przećwiczyć strukturę rozmowy, dostać wsparcie mentoringowe TO POLECAM !!!

Dostałam wszystko to o czym napisałam, jak również wskazówki związane z nagraniem swojej sesji akredytacyjnej. BYŁO WARTO”

Joanna Więckowska-Grzywacz
Coach ACC ICF

Zapisz się na newsletter

COACHING, KTÓRY NIE PRZEMINIE

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych zbieranych i przetwarzanych są Centrum Life Coaching Polska Kaja Kozłowska i Centrum Life Coaching Polska Iwona Kubiak - współwłaścicielki strony www.centrumcoachingu.com

FreshMail.pl