Centrum Life Coaching Studia podyplomowe Studia Trener Coach Warsztaty świadomego Coacha 24-25 marca Chorzów i 14-15 kwietnia Warszawa „Coach Oddechu”
A+ R A-

24-25 marca Chorzów i 14-15 kwietnia Warszawa „Coach Oddechu”

24-25 marca Chorzów

14-15 kwietnia 2012 Warszawa

Zaawansowany Wellness Coaching

Jak nie wycofywać się z życia i jak nie zatracać się w świecie zewnętrznym?
Jak się odnaleźć, gdy to już się nam przydarzy?
Jak odzyskać siebie i pozostawać w wewnętrznej mocy?


Niezwykłą skutecznością i odpowiedzią na te pytania wykazuje się opracowana przez Colina P. Sissona Breath Integration (Integracja Oddechem – Integrująca Obecność) efektów której doświadczyło wielu ludzi na całym świecie. Niniejszy warsztat jest specjalnie dostosowaną formą dla potrzeb coachów, przyszłych coachów, i trudniących się pomocą innym ludziom. A w szczególności przeznaczony jest dla osób szczerze zainteresowanych swoim rozwojem osobistym.


Odblokowanie oddechu uruchamia w nas uzdrawiające wewnętrzne procesy. Uwalnia stres z ciała i psychiki, budzi naszą żywotność, witalność, wewnętrzną moc. Wynikiem jest spokój wewnętrzny, prawdziwa chęć życia, poczucie bycia we właściwym miejscu. Efektem jest też odwaga i siła do dokonania ważnych życiowych zmian oraz zdolność do skutecznego działania i odnoszenia coraz większych sukcesów.


Warsztat ten oprócz tego, ze daje narzędzia, umożliwia spotkanie się i połączenie z naszą najgłębszą, czystą, niepowtarzalną naturą i wykorzystywania tego w świecie zewnętrznym, w naszych związkach, w realizowaniu się w naszej karierze zawodowej. Poprzez bezpośrednie doświadczenie powoduje coraz głębsze osadzenie w sobie, poczucie wewnętrznej bazy, odblokowanie swojej mocy i swojego centrum.

Dla Coacha jest to głębokie narzędzie transformujące oddech i przestrzeń emocjonalną,  gruntujące nas w byciu obecnym w tu i teraz, które jest esencją bycia szczęśliwym.

Sednem warsztatu jest zadbanie o Puls Życia, który przejawia się równowagą między działaniem, a regeneracją, między pracą, a odpoczynkiem, między napinaniem i rozluźnianiem „mięśni” w 4 bazowych sferach: fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej. W każdej z tych przestrzeni warto jest zadbać o paliwo zasilające daną sferę. Każda z tych sfer w pierwszej kolejności potrzebuje Oddechu, by działać optymalnie. (Ponad 70% energii życiowej czerpiemy z oddechu i ponad 70% toksyn i produktów stresu usuwamy poprzez oddech, a przeciętny człowiek korzysta tylko 1/3 objętości płuc)
W trakcie warsztatu praca odbywa się w parach, w grupach oraz w formie poufnych procesów z samym sobą, w formie ćwiczeń, medytacji, kreatywnych wizualizacji i świadomego oddychania. Przewidziane są 2 sesje Integracji Oddechem.


Co się wydarzy w trakcie warsztatu:
 • Poznasz czym w rzeczywistości jest Oddech, zrozumiesz jego naturę i otrzymasz instrukcje jak się z nim obchodzić
 • Jako coach poczynisz konkretne kroki by korzystać ze świadomego oddechu podczas sesji coachingowych
 • Zrozumiesz jak połączyć oddech z przestrzenią emocjonalną – naszym drugim paliwem zaraz po oddechu
 • Poznasz techniki oddechowe na różne specyficzne okazje w sesjach jak i w życiu codziennym
 • Zrozumiesz głębszą naturę swoich uczuć i otrzymasz skrypt emocjonalnej obsługi siebie. Nauczysz się jak nimi zarządzać i jak trudne emocje transformować w pozytywną, wspierającą energię.
 • Zrozumiesz i doświadczysz czym jest Wewnętrzna Przestrzeń – jakość naszego Bycia – stan obecności w uczuciach i w ciele – podstawowa jakość, z której wynika wszystko inne, nasz podstawowy związek, związek z samym sobą.
 • Uświadomisz sobie czym w rzeczywistości jest stres i otrzymasz efektywne narzędzia by utrzymywać go na najbardziej optymalnym poziomie i również z niego korzystać
 • Poznasz Integrację Oddechem – niezwykle efektywną technikę rozwoju osobistego

Korzyści:
 • Głębokie osadzenie w sobie
 • Spokój wewnętrzny, relaks jakiego często nawet nie pamiętasz, regeneracja
 • Zdecydowanie nauczysz się radzić sobie ze stresem jak nigdy dotąd, czerpać z niego siłę i wykorzystywać jako największe szanse na rozwój
 • Poczucie bycia na właściwym kursie w życiu, gotowość na zmiany, większa otwartość życiowa, bycie w przepływie, głębokie osadzenie w teraz z otwartością na to co przychodzi.
 • Rzeczywiste wzięcie swojej mocy – tego z czego możesz czerpać. Poczucie sprawczości w życiu, wzrastającego wpływu na wszystkie sfery własnego życia,
 • Większa równowaga między światem zewnętrznym, a swoim wnętrzem – poczucie wpływu na świat zewnętrzny. Zdecydowanie większa równowaga w byciu i w działaniu
 • Zadbana przestrzeń uczuciowa – wzrost odwagi życia sercem
 • Będziesz w stanie skuteczniej rozwiązywać konflikty, kryzysy i trudne sytuacje zawodowe jak i osobiste
 • Uzyskasz większą moc w szczególnie wyzwaniowych sytuacjach takich jak: rozmowy z ważnymi klientami, przełożonymi, publiczne prezentacje
 • Wzmocnisz swoją odporność na stres i nauczysz się wykorzystywać jego optymalny poziom do efektywnej realizacji celów osobistych i zawodowych
 • Zaczniesz naturalnie, mądrze ufać i wykorzystywać możliwości, które niesie codzienne życie i bardziej klarownie widzieć sytuacje mniej przyćmione stanami emocjonalnymi – uzyskasz tym większe możliwości wygrywania sposobności życiowych
 • Zrozumiesz czym jest lęk – najtrudniejsza z emocji – genialny nauczyciel i kiepski pan – Czy go omijać? Kiedy go nie dotykać? Kiedy śmiało wychodzić mu naprzeciw? … i jak to robić?
 • Wzrośnie Twoja witalność, poczucie własnej wartości, zdrowa samoocena


Pawłowski
Prowadzący: Grzegorz Piotr Pawłowski – Coach Oddechu, Trener i Praktyk Integracji Oddechem i Integrującej Obecności, Trener Rozwoju Osobistego, Coach ICC, Trener Biznesu, Instruktor Firewalku, z wykształcenia mgr Fizyki.


Reklama