POROZUMIENIE W DESIGNIE kurs

POROZUMIENIE W DESIGNIE
czyli innowacyjny kurs budowania relacji artysty z odbiorcą

Wiemy, że w pracy designera to nie projekt jest wyzwaniem . Wyzwaniem jest klient. Jak sprawić, aby czuł się odpowiedzialny za swoje decyzje? Jak reagować w sytuacjach kryzysowych? A przede wszystkim jak do nich nie dopuścić? Jak skontaktować klienta ze swoimi potrzebami, aby proces projektowania był łatwiejszy dla obu stron? Jak mu oddać mu przestrzeń, aby korzystając z twojej wiedzy i doświadczenia sam angażował się w proces kreacji? Czy to w ogóle możliwe?

Wiemy, że to jest możliwe i w dodatku wiemy jak to zrobić. Dlatego stworzyłyśmy kurs „Porozumienie w designie”. Coach i Designer, obie z wieloletnim (20) doświadczeniem przekażemy konkretne, praktyczne wskazówki i ćwiczenia jak ułatwić współpracę z klientem. Aby móc uniknąć błędów wielu zdolnych projektantów, którzy wypalają się zawodowo zmęczeni trudnościami w komunikacji.

Szczegóły już wkrótce!

 

Zapraszamy!
Iwona Kubiak coach PCC
oraz

Maciejka Peszyńska-Drews projektant wnętrz, ekspert w zakresie planowania funkcjonalnego, designu wnętrza, kreatywnego urządzania. Współzałożycielka marki Autorskie Studio Projektu Qubatura, które prowadzi od 15 lat, realizując kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych. Pierwsza w Polsce Design Coach™ pomaga aranżować wnętrza bardzo osobiste na każdym etapie mieszkania, na spotkaniach warsztatowych, w pracy indywidualnej i kursach w ramach swojej autorskiej Akademii Urządzania,
Realizowane przez nią projekty są publikowane od wielu lat na łamach czasopism wnętrzarskich. Jest jurorem w corocznym konkursie Dobry Design, udziela porad na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj, pisze artykuły dla pism i portali wnętrzarskich. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Szkoły Power of Coaching ACSTH w Warszawie, adeptka kursu Design Psychology Coach, certyfikowanego przez amerykański Spencer Institute Coach Traning.

 

 

 

Zapisz się na newsletter

COACHING, KTÓRY NIE PRZEMINIE

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych zbieranych i przetwarzanych są Centrum Life Coaching Polska Kaja Kozłowska i Centrum Life Coaching Polska Iwona Kubiak - współwłaścicielki strony www.centrumcoachingu.com

FreshMail.pl