MENTORING I SUPERWIZJE

LOGO ICF PNG

Każdy coach potrzebuje wsparcia i inspiracji w swojej pracy. Zapraszamy do udziału w grupowym i indywidualnym mentoringu.

Do certyfikacji na poziomie ACC potrzebne jest przejście procesu obejmującego 10 godzin mentoringu, trwającego minimum 3 miesiące.
Można łączyć pracę grupową (do 7 godzin) z indywidualnymi sesjami z mentorem.

Superwizja to czas przyglądania się twoim umiejętnościom w roli coacha, postawie coachingowej oraz poszukaniu odpowiedzi na trudne pytania. Dowiesz się też, czego potrzebujesz, aby rozwijać się jako coach.

Możesz wykorzystać ten czas na wzmocnienie świadomości siebie, rozwoju 11 kompetencji coacha, uzyskanie feedbacku czy uzyskania wsparcia w czasie rozpoczynania praktyki.

Cykliczne spotkania mentoringowe dla coachów 

Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań. Spotkamy się raz w miesiącu, od listopada do lutego.
Program ruszy w listopadzie. Będą go tworzyć 4 spotkania.

Terminy spotkań w tym roku to: 7.11, 5.12 i w przyszłym roku: 9.01. i 13.luty.

Pracujemy w środy, w godzinach: 18-21, w centrum Warszawy.

Uczestnicy będą tworzyć zamkniętą grupę (4-8 osób).

Program prowadzić będą Iwona Kubiak i Kaja Kozłowska.
Cena za udział w całym programie to 600 PLN.

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ:
kaja.kozlowska@centrumcoachingu.com

 

REKOMENDACJE UCZESTNIKÓW MENTORINGU:

Obecnie jestem coachem ACC ICF. W moim odczuciu ważną rolę w procesie mojej akredytacji odegrały sesje mentoringu prowadzone przez Iwonę Kubiak. Jej uważność, otwartość, umiejętność udzielania feedbacku w sposób, który motywował mnie do dalszego doskonalenia się powodowały, że czyniłam postępy. Bardzo też doceniałam partnerską relację, zaangażowanie oraz szacunek dla odmienności drugiego człowieka.
To wspaniałe doświadczenie: poczuć się kimś wyjątkowym!
Z powyższych powodów rekomenduję mentoring u Iwony Kubiak.

Wiesława Dąbrowska
Coach ACC ICF, Olsztyn

W procesie mentoringu Kaja udzieliła mi profesjonalnego i rzetelnego wsparcia w doskonaleniu moich kompetencji coachingowych, wspomogła mnie w ocenie mojej postawy i umiejętności jako coacha. Wsparcie Kai pozwoliło mi na dokonanie głębszego wglądu oraz na wnikliwe przeanalizowanie wątpliwości związanych z dotychczasowym doświadczeniem i pracą z poszczególnymi klientami a także na tworzenie strategii pracy z nimi oraz rozwiązań jeszcze bardziej ich wspierających. Kaju, dziękuję bardzo.

Ola Pielak

Zapisz się na newsletter

COACHING, KTÓRY NIE PRZEMINIE

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych zbieranych i przetwarzanych są Centrum Life Coaching Polska Kaja Kozłowska i Centrum Life Coaching Polska Iwona Kubiak - współwłaścicielki strony www.centrumcoachingu.com

FreshMail.pl