TAJLANDIA- PODRÓŻ DO SIEBIE

PODRÓŻ DO SIEBIE
Warszawa – Koh Phangan – Bangkok – Warszawa

TAJLANDIA  MARZEC 2019

Po co jedziemy?

– po słońce i reset
– by nawiązać kontakt ze swoim ciałem, pić soki, jeść mniej :-), ćwiczyć i tańczyć, wrócić lżejszym i bardziej           uśmiechniętym
– poznawać nowe miejsca w sobie i na mapie.

Warsztat to zanurzenie w sobie. Będzie jeden dzień milczenia, specjalna dieta, sesje oddechowe, głęboka transformacyjna praca. Będziemy przyglądać się co Cię woła na najgłębszym duchowym poziomie, aby potem zabrać te wskazówki do codziennego życia.

W programie: ruch, medytacje dynamiczne, elementy ustawień systemowych, praca coachingowa. Część zajęć będzie na plaży, część w wodzie np. sesja oddechowa, część w plenerze, część w sali. Damy sobie samym 100% uwagi przy wspierającej obecności nas wszystkich, aby w końcu poczuć i usłyszeć siebie, bez napinania się na rozwój czy reset, łagodnie zanurzając się w to, co jest, z lekkością i humorem. Ten czas spędzamy razem, uczestniczymy we wszystkich zajęciach. Zobaczycie, że wrócicie z nowym blaskiem w oczach i w ciele. Warto.

Druga część wyjazdu to wyjście ku światu, poznawanie, szaleństwa podróży, wizyta w day spa. Proponujemy wspólne wycieczki, ale w tej części wyjazdu ważna jest wolność. Nie trzeba realizować planu, można zmienić grafik według własnych potrzeb, lub powałęsać się samotnie. Mamy dla Was piękne propozycje i mamy nadzieję, że po prostu będzie fajnie być razem, ale czujcie się swobodnie, ten czas jest dla Was.

Wyrusz w PODRÓŻ DO SIEBIE  –
daj nam znać, że jedziesz z nami, możesz mailem: centrum@centrumcoachingu.com;

Iwona Kubiak i Kaja Kozłowska

 

 

Zapisz się na newsletter

COACHING, KTÓRY NIE PRZEMINIE

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych zbieranych i przetwarzanych są Centrum Life Coaching Polska Kaja Kozłowska i Centrum Life Coaching Polska Iwona Kubiak - współwłaścicielki strony www.centrumcoachingu.com

FreshMail.pl