MAPA SPEŁNIONYCH MARZEŃ DLA FIRM

WARSZTAT DLA FIRM

CELE

Sukces organizacji zależy od spełnienia, poczucia wartości i stanu well-being każdej jednostki. Warsztat jest piekną alternatywą do wyjazdu integracyjnego. Pozwala każdej osobie ustalić życiowe priorytety, wyznaczyć cele, odszukać wizje, które chce realizować. Dotknąć tego, za czym tęskni i czego potrzebuje, a potem stworzyć praktyczny i realny plan, jak wprowadzić te jakości w codzienność.
Mapa Spełnionych Marzeń to połączenie wiedzy o pracy obu półkul mózgu w urzeczywistnianiu celów – świadomości i logiki (ustalanie celów i planu działania) oraz języka podświadomości (tworzenie wizji, zmysłowej mapy w umyśle a potem na papierze). To połączenie pozwala na bardzo wysoką skuteczność.

Warsztat ma charakter ćwiczeniowy, po ustaleniu celów, każdy będzie „pracował” nad wybranymi celami a potem tworzył mapę dla wszystkich z nich.


W PROGRAMIE:

Rozpoznanie własnych marzeń i potrzeb w kontekście czasowym 1 rok
Ustalanie priorytetów – co jest najważniejsze?
Technika formułowania celów
Sprawdzanie celów z kierunkiem własnej drogi życiowej
Klucz sukcesu leży w osiąganiu stanów emocjonalnych – jak do nich dotrzeć
Techniki rozpoznawania wewnętrznych zasobów
Wizualizacja i relaksacja
Tworzenie mapy marzeń


CZAS TRWANIA SZKOLENIA:

2 lub 1 dzień dla grupy do 10 – 18 osób

 

PROFIL TRENERA

Iwona Kubiak jest coachem PCC międzynarodowej organizacji ICF. Uczy i szkoli coachów w ramach studiów podyplomowych własnego autorstwa na Collegium Civitas. Właścicielka Centrum Life Coaching Polska. Autorka warsztatu Mapa Spełnionych Marzeń od 1999 roku.

 

SKONTAKTUJ SIĘ:
centrum@centrumcoachingu.com

 

REKOMENDACJE

„Mapa Spełnionych Marzeń” jako warsztat z zakresu life coachingu pozwolił naszemu działu przypomnieć sobie o marzeniach, przypomnieć, że warto marzyć, warto wierzyć. Przy okazji pozwolił w zupełnie innych warunkach pobyć ze sobą, poznać wzajemnie swoje marzenia oczekiwania.
Jak rozmawiałyśmy wcześniej to okazało się, że w nawale obowiązków zapomniałyśmy zupełnie o marzeniach. Dziś jak mamy jakiś problem, to mówimy: halo!, damy radę, wyobraźmy sobie jak to będzie jak się wszystko uda i damy radę!

Warsztat pozwolił nam na chwile relaksu, jakże potrzebnego a jak bardzo zapomnianego i refleksji nad przyszłością, nad tym co dla nas ważne i na czym mamy się skupić i do czego dążyć.
Pozdrawiam w imieniu całego zespołu.

Katarzyna Bugla
HR Manager
Mondelez Europe Services GmbH (Sp. z o.o.) – Oddział w Polsce

 

 

Zapisz się na newsletter

COACHING, KTÓRY NIE PRZEMINIE

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych zbieranych i przetwarzanych są Centrum Life Coaching Polska Kaja Kozłowska i Centrum Life Coaching Polska Iwona Kubiak - współwłaścicielki strony www.centrumcoachingu.com

FreshMail.pl